במסגרת תוכנית הגמילה שלנו, אנו מחויבים לספק תמיכה מתמשכת שנועדה לעזור למשתמשים להתמודד עם האתגרים השונים במהלך תהליך ההחלמה. התמיכה הזו כוללת מספר רכיבים חשובים:

1. פגישות תקופתיות – אנו מארגנים פגישות באופן קבוע עם מטופלים במסגרת התוכנית, כדי לעקוב אחר התקדמותם ולהקדיש זמן לדיון בקשיים ובהישגים שהם חווים. פגישות אלו מאפשרות למטפלים להתאים את הטיפול לצרכים המשתנים של המטופל.

2. קבוצות תמיכה – כחלק מהתוכנית, המטופלים יכולים להשתתף בקבוצות תמיכה שמנוהלות על ידי מקצועיים. במסגרת הקבוצות, המשתתפים יכולים לשתף אחד את השני בחוויותיהם, ללמוד מהניסיון של אחרים ולקבל עידוד הדדי.

3. ייעוץ נוסף במידת הצורך – לעיתים, עשויים להתעורר צרכים מיוחדים או קשיים נוספים שדורשים ייעוץ מקצועי מעבר למה שניתן במסגרת הפגישות התקופתיות והקבוצות. במקרים אלו, אנו מציעים ייעוץ נוסף על מנת להבטיח שהמטופל מקבל את התמיכה הנדרשת.

המטרה של כל אלה היא להבטיח שהמטופלים ימשיכו להתקדם בדרך להחלמה, ויהיו מצוידים היטב להתמודד עם האתגרים שחיי היומיום מציבים בפניהם. תהליך ההחלמה הוא ממושך ודורש עבודה רבה, אך עם התמיכה הראויה והמתמשכת, ניתן לזנק קדימה לחיים חדשים ומשמעותיים.