תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר "שביל הדרך לחיים" (להלן: "האתר"). האתר מופעל על ידי מרכז הגמילה הפרטי שביל הדרך לחיים (להלן: "המפעיל"). השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן (להלן: "תנאי השימוש"). אנא קראו בעיון את תנאי השימוש לפני שאתם משתמשים באתר. השימוש באתר מהווה הסכמה מצדכם לתנאים אלו.

1. קבלת התנאים

השימוש באתר מהווה הסכמה מצדכם לתנאי השימוש. אם אינכם מסכימים לתנאים אלו, אנא הימנעו משימוש באתר.

2. שימוש באתר

האתר מיועד למשתמשים מעל גיל 18 בלבד. השימוש באתר הוא לשימוש אישי בלבד ואינו למטרות מסחריות ללא אישור מפורש מהמפעיל. אינכם רשאים להשתמש באתר לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מוסרית.

3. תוכן האתר

כל התכנים המפורסמים באתר, כולל טקסטים, תמונות, גרפיקה, וידאו וקבצים נוספים, הם בבעלות המפעיל או ניתנו למפעיל ברישיון לשימוש. אינכם רשאים להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לפרסם, לשכפל, ליצור עבודות נגזרות, למכור או להשתמש בתכנים אלו בכל דרך אחרת ללא אישור מפורש מהמפעיל.

4. פרטיות

אנו מחויבים לשמור על פרטיותכם ולהגן על המידע האישי שאתם משתפים איתנו. השימוש באתר כפוף למדיניות הפרטיות שלנו, אותה תוכלו למצוא בקישור הבא: מדיניות פרטיות.

5. קישורים חיצוניים

האתר עשוי לכלול קישורים לאתרים חיצוניים שאינם בבעלות או בשליטת המפעיל. אנו לא נושאים באחריות לתכנים או לפעילויות של אתרים אלו. השימוש באתרים חיצוניים נעשה על אחריותכם בלבד.

6. שינויים באתר ובתנאים

המפעיל שומר לעצמו את הזכות לשנות, לעדכן או להפסיק את האתר או כל חלק ממנו בכל עת וללא הודעה מראש. המפעיל שומר לעצמו את הזכות לשנות את תנאי השימוש בכל עת. השינויים יכנסו לתוקף עם פרסומם באתר. המשך השימוש באתר לאחר פרסום השינויים יהווה הסכמה מצדכם לתנאים המעודכנים.

7. הגבלת אחריות

השימוש באתר נעשה על אחריותכם הבלעדית. המפעיל לא יישא באחריות לכל נזק, ישיר או עקיף, הנובע מהשימוש באתר או מהתכנים המפורסמים בו. אנו לא מתחייבים שהאתר יהיה זמין בכל עת או ללא שגיאות.

8. דין וסמכות שיפוט

תנאי השימוש והשימוש באתר יפורשו ויוכפפו לדין הישראלי בלבד. כל סכסוך הנובע מהשימוש באתר או מתנאי השימוש יידון בבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב.

9. יצירת קשר

אם יש לכם שאלות או הערות בנוגע לתנאי השימוש שלנו, אנא צרו קשר:

  • כתובת: ז'בוטינסקי 32, באר יעקב
  • טלפון: 051-2414471
  • דוא"ל: [email protected]
  • פקס: 08-6539193

תודה שבחרתם ב"שביל הדרך לחיים". אנו מחויבים לספק לכם שירות איכותי ובטוח.

10. זכויות יוצרים

כל התכנים באתר מוגנים בזכויות יוצרים ובזכויות קניין רוחני אחרות. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לשדר, להציג, לפרסם או לשמור כל חלק מהתכנים המופיעים באתר ללא אישור מפורש מהמפעיל.

11. השימוש בשירותים נוספים

האתר עשוי לכלול שירותים נוספים כגון פורומים, תגובות ובלוגים. השימוש בשירותים אלו כפוף לתנאי השימוש של האתר ולכללים נוספים אשר יפורסמו מעת לעת על ידי המפעיל.

12. פרסום והודעות

המפעיל שומר לעצמו את הזכות לפרסם באתר הודעות, עדכונים ופרסומים שונים, לרבות פרסומות מסחריות. הפרסומים עשויים להיות מותאמים אישית למשתמשים בהתאם למידע האישי שנמסר לנו.

13. הגבלת גישה

המפעיל שומר לעצמו את הזכות להגביל או לחסום את הגישה לאתר או לחלק ממנו למשתמשים מסוימים, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת.

14. כללי

תנאי השימוש מהווים את ההסכם המלא ביניכם לבין המפעיל בנוגע לשימוש באתר ומחליפים כל הסכם קודם או הצעה קודמת שהייתה ביניכם לבין המפעיל בנוגע לשימוש באתר. אם סעיף כלשהו בתנאי השימוש ייקבע כבלתי חוקי או בלתי ניתן לאכיפה, סעיף זה יוסר או יוגבל למידה המינימלית הנדרשת, ושאר סעיפי תנאי השימוש יישארו בתוקף מלא.

תודה שבחרתם באתר "שביל הדרך לחיים". אנו מקווים שתהנו משימושכם באתר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין.